nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament jednopokojowy typu studio nad morzem (zachodniopomorskie) za 449 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 2008 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 50 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale elitarną lokalizacją na terenie strzeżonego i zamkniętego osiedla, blisko basenu, sauny, placu zabaw oraz wydzielonych miejsc od grillowania dla mieszkańców.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + taras + kuchnia + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament przygotowany do natychmiastowego zamieszkania nowych właścicieli. Luksusowy apartament wyróżnia się niebywale wysokim standardem i wykończeniami materiałów najwyższej klasy. Ponadto ekskluzywny apartament jest klimatyzowany na sprzedaż wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9475)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 534 630 410