nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 430 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2011 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 121,2 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż bez umeblowania (za wyjątkiem kuchni ze sprzętem AGD).

Ekskluzywny apartament wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Znakomity dojazd do centrum. Wnętrze luksusowego apartamentu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym designie. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Ekskluzywny apartament składa się z dwóch poziomów:
PIERWSZY POZIOM:
– salon
– sypialnia
– balkon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
DRUGI POZIOM:
– garderoba
– 2 sypialnie.

Wnętrze klimatyzowane i gotowe od razu do zamieszkania. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) zadzwoń pod numer +48 695 610 830. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (152-2302)

Kontakt:
e-mail: s.kaniewska@wgn.pl
Tel. +48 695 610 830