nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie w Piotrkowie Trybunalskim na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim

Luksusowy apartament trzypokojowy w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 450 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 77,81 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-zachód. Cena luksusowego apartamentu uzależniona jest od pozostawionego wyposażenia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją dokupienia miejsca postojowego (dodatkowo płatne 25 tys. zł).

Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie z klimatyzacją oraz ogrzewaniem podłogowym. Ponadto w budynku zainstalowana jest stacja uzdatniania wody. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: kuchnia + łazienka + salon + przedpokój + balkon + 2 sypialnie. Luksusowy apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają wygody, spokoju, luksusu oraz komfortu.

Ekskluzywny apartament o bardzo jasnym i nasłonecznionym wnętrzu. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla, w zielonej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy. W razie wszelkich pytań na temat luksusowego apartamentu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-54)

Kontakt:
e-mail: n.stolarska@wgn.pl
tel. +48 53 658 43 27