salon w stylu klasycznym w prestiżowym apartamencie w Piotrkowie Trybunalskim na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 230 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 1926 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 78,15 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na trzy strony świata: południe – wschód – zachód.

Dużą zaletą luksusowego apartamentu z przynależna doń działka o pow. 220 m2, garaż, strych a także dwie komórki. Ekskluzywny apartament na sprzedaż za gotówkę z dodatkową opcją zamiany na mały dom do 100 m2 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Cena luksusowego apartamentu podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywny apartament przeszedł kapitalny remont w latach 2008 – 2009. Dzisiaj jego wnętrze wykończone jest w najwyższym standardzie przy użyciu tylko materiałów najwyższej jakości. Tworzą je: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia. Luksusowy apartament ogrzewany za pomocą gazu. Zamontowane w oknach antywłamaniowe rolety strzegą bezpieczeństwa mieszkańców i ich dobytku.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-3467)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 508 337 295