nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament czteropokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 599 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 114 metrów kwadratowych. W cenie ekskluzywnego apartamentu uwzględniono już garaż pod budynkiem oraz piwnicę o imponującym metrażu.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + przedpokój + kuchnia + wc + 3 sypialnie + łazienka. Na długą listę atutów ekskluzywnego apartamentu warto jeszcze dopisać atrakcyjną, malowniczą lokalizację w otulinie Lasu Arkońskiego, na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Wokół cisza i spokój. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. (170-1231)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780