widok na salon oraz taras w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 280 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze dziesięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 47,45 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament z przynależną piwnica. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że pod budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament przeszedł kapitalny remont i obecnie wykończony jest w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + balkon francuski + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka + mały pokój. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) zadzwoń. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1372)

Kontakt:
Tel. +48 531 570 780