po lewej luksusowy aneks kuchenny, po prawej fragment przedpokoju w ekskluzywnym apartamencie w Zielonej Górze na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Zielonej Górze

Luksusowy apartament trzypokojowy w Zielonej Górze (lubuskie) za 259 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 1950 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 65,5 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną i malowniczą lokalizacją blisko Parku Piastowskiego. nieopodal znajduje się znane centrum handlowe, wiele dyskontów, przedszkoli, szkół, wyższych uczelni, bibliotek i placówek bankowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– pokój
Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica (15 m2), pralnio-suszarnia (35 m2) a także ogród. Ekskluzywny apartament ekonomiczny w eksploatacji.

Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Niestandardowa wysokości sufitów (2,85 m) sprawia, że ekskluzywny apartament wydaje się być większy i przestronniejszy niż w rzeczywistości. Cena luksusowego apartamentu obejmuje robione na wymiar meble kuchenne oraz najwyższej jakości sprzęty.

Ekskluzywny apartamentu po generalnym remoncie. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC. (152-2006)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl
Tel. +48 726 118 967