nowoczesny salon w luksusowym apartamencie w Kaliszu na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Kaliszu

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Kaliszu (wielkopolskie) za 285 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 69 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament znajduje się w niezwykle prestiżowej i atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum i parku miejskiego. Z takiej lokalizacji ucieszą się na pewno osoby lubiące spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, bowiem w okolicy nie brakuje wielu ścieżek rowerowych. Blisko także najpotrzebniejsze sklepy, szkoły, przedszkola itp.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– salon
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka
– pokój dla dziecka
– kuchnia

Mocnym atutem luksusowego apartamentu jest atrakcyjna cena obejmująca już kompletne wyposażenie AGD renomowanych firm oraz inne meble widoczne na zdjęciach. W tym miejscu warto również dodać, że ekskluzywny apartament zaprojektowany został w nowoczesnym stylu przy użyciu materiałów najlepszej klasy. Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament ma założoną księgę wieczystą i jest zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Kalisz. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-577)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 511 401 023