slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 36 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 306 zł/m2, co daje 299 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1956 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie wykończonym, odremontowanym i wyposażonym wnętrzem:
– kuchnia;
– salon;
– jadalnia;
– sypialnia;
– łazienka.
Warto w tym miejscu dodać, że wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartament zawarte jest w cenie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duża piwnica i komórka.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją przy parku. Do centrum dostaniemy się w dosłownie kilka minut. Nieopodal gabinety lekarskie, piekarnia, sklepy, apteki, salony usługowe, pizzerie, restauracje, siłownie, urzędy. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe przed kamienicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem i miejscem do relaksu. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych par i zamożnych singli.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wpisuje się w program „Bezpieczny Kredyt 2%”. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku niepodejmowania decyzji o zakupie/najmie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie/najem nieruchomości. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-139)

Kontakt:
e-mail: m.morawiecka@wgn.pl