slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Apartament na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 234 000 zł i powierzchnia 55,58 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 210 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją blisko centrum. Na wyciągniecie ręki wszystkie udogodnienia i atrakcje, jakie oferuje miasto. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno przynależna piwnica oraz komórka lokatorska. Zmotoryzowani docenią z kolei liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje zadbanym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem:
– salon;
– pokój;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica + komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ogrzewany z własnej sieci gazowej. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13947)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl