slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 720 tys. zł i powierzchnia 73 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 863 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom i zamożnym parom ceniącym najwyższy komfort życia oraz spokojne otoczenie. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą. Osoby zmotoryzowane zainteresują miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej, bezpiecznej i cichej lokalizacji z dogodnym dostępem do wszelkich, miejskich udogodnień.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom imponujące widoki na zieloną, spokojną okolicę. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji estetycznie odremontowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: kuchnia + przedpokój + korytarz + jadalnia + 3 sypialnie + pokój dzienny + balkon + łazienka + wc. Niesamowicie efektownie prezentuje się we wnętrzu nowoczesne oświetlenie. Warto w ty momencie dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament jest umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura WGN objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy na darmową prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-205)

Kontakt:
e-mail: m.morawiecka@wgn.pl