fragment komfortowego wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament na sprzedaż we Wrocławiu

Luksusowy apartament czteropokojowy we Wrocławiu (dolnośląskie) za 599 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 83,22 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Ekskluzywny apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów.

Luksusowy apartament na sprzedaż bez wyposażenia (poza kuchnią), jednakże właściciel deklaruje, ze po negocjacjach jest gotowy pozostawić część umeblowania/wyposażenia za dodatkową dopłatą. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wyróżnia się wysokim komfortem, standardem, luksusem, a na dodatek jest niezwykle jasne, widne i słoneczne. Luksusowy apartament ogrzewany gazowo (kotłownia w budynku). Do listy atutów warto jeszcze dopisać prestiżową lokalizację na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia: salon + garderoba + 3 sypialnie + pralnia + aneks kuchenny + łazienka z wc. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-461)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633