nowoczesny aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajmu w Krakowie

Apartament na wynajem w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 2,2 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w ośmiokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 56 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach północny-wschód.

Atrakcyjna lokalizacja to pierwsza z najważniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Luksusowy apartament znajduje się w otoczeniu wielu sklepów, dyskontów słynnych sieci, aptek, punktów usługowo-handlowych, punktów gastronomicznych, restauracji, szkół, przedszkoli itp. Wokół mnóstwo też zieleni. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy wiadomość, że pod budynkiem znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki wstawionym solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym. Ponadto luksusowy apartament poszczycić się może niecodziennie wysokim standardem oraz materiałami najlepszej jakości. Ekskluzywny apartament do wynajmu z całym wyposażeniem i umeblowaniem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka
– loggia
– 2 sypialnie.

Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-258)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242