slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,18 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 141 zł/m2. Budynek z 2015 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 620 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży perfekcyjny zarówno do zamieszkania, jak i pod bezpieczną lokatę kapitału / zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi oraz osobom starszym. To także wspaniała propozycja dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, trasy do biegania etc. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać imponującą lokalizację w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (obiekty sportowe, place zabaw, skateparki, kościoły, place zabaw, apteki, przychodnie zdrowia, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, bary, restauracje, punkty usługowe, dyskonty, markety, sklepy). Okolica uważana jest za cichą, spokojną i bezpieczną. Właściciele aut docenią na pewno szybki dojazd do WOW i AOW.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji nowoczesnym wnętrzem:
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– pokój;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16451)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl