slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 15 928 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2009. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 75,34 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,2 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niezliczonej ilości udogodnień, luksusów i w poczuciu bezpieczeństwa. Nad tym ostatnim czuwa monitoring + całodobowa ochrona. Atutem poprawiającym bezpieczeństwo jest także zamknięty charakter osiedla. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale. Luksusowy apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie i bezpiecznej lokacie kapitału. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać komfortowe, widne i jasne wnętrze z praktycznym rozkładem pomieszczeń: przedpokój, łazienka, 2 sypialnie, balkon/loggia, aneks kuchenny, 2 sypialnie, pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią wiele miejsc postojowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy:
– świetlicę;
– place zabaw;
– siłownię na wolnym powietrzu.
Niedaleko niezbędna infrastruktura rekreacyjna. Blisko na plażę oraz nad morze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży otaczają nadzwyczajne przyrodniczo tereny flory i fauny. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przewidziano ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych osób. Przy zakupie luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14082)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl