slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 898 tys. zł i powierzchnia 72,97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 306 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. W zasięgu wzrok mamy place zabaw, sklepy oraz punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa (ochrona w stróżówce + monitorowane osiedle + domofon), ale i komfortu (elektryczne ogrzewanie podłogowe, światłowodowy internet). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno opcję zakupu miejsca postojowego (dodatkowo płatne 35 tys. zł). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalna komórka lokatorska.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom z dzieckiem bądź zamożnym singlom. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z podziałem na 2 poziomy:
NIŻSZY POZIOM: wc + garderoba + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM: balkon + łazienka + garderoba + 2 sypialnie.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przestronne, a zarazem kameralne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 1 Kodeksu Cywilnego. 66 par. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-991)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl