slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 56 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko na dłuższy okres. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na nobilitującym, monitorowanym, zamkniętym terenie. Wokół perfekcyjnie rozwinięta infrastruktura: punkty usługowe + przychodnie zdrowia + szkoły + żłobki + przedszkola + sklepy. Amatorzy dwóch kółek docenią z pewnością znajdującą się w częściach wspólnych rowerownię. Wszystkim natomiast przyda się praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce postojowe.

Ekskluzywna apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym z poczuciem gustu wnętrzem o następującym rozkładzie: łazienka z wc, przedpokój, sypialnia, balkon, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny. Warto w tym miejscu dodać, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są wyposażone i nowocześnie umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem nowy i niezamieszkany. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6049)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl