slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 559 tys. zł i powierzchnia 52,85 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 577 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu podnoszących komfort udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z przynależną komórką lokatorską oraz pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + loggia + przedpokój.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie spokojnego i bezpiecznego osiedla. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do centrum miejscowości oraz pobliskiego Wrocławia. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe obiekty sportowe, place zabaw, sklepy, przedszkola. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie zaaranżowanym i stylowym wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. 1 Kodeksu Cywilnego. 66 par. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1009)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl