slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43,06 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 105 zł/m2. Budynek z 2024 roku o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 349 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca gustownie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + pokój dzienny + garderoba + sypialnia + przedpokój + łazienka + przechowalnia/spiżarnia. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom lub rodzinom z najgrubszym portfelem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się także ogromnym potencjałem, ponieważ stanowi doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego z myślą o lukratywnym wynajmie albo/i odsprzedaży z olbrzymim zyskiem.

Luksusowy apartament do sprzedaży łączy wygodę, elegancję, komfort, spokój i doskonałą lokalizację. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać także wykończone przez profesjonalnego architekta „pod klucz” wnętrze (wszystkie widoczne na zdjęciach meble/urządzenia/dekoracje zawarte w cenie). Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje ponadto elitarną lokalizacją w centrum, w otoczeniu Puszczy Darżlubskiej, co gwarantuje niezwykły klimat i idealne warunki do życia. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, punkty usługowe szkoły, centra handlowe, urzędy, kościoły, ośrodki zdrowia. Mieszkańcy cieszą się tu spokojem, ciszą i bliskością natury. Dużą zaletą lokalizacji jest także dobra komunikacja z Trójmiastem.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż z estetycznie zadbanym ogrodem. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-552)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl