slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,1 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 684 zł/m2. Budynek z 1981 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 409 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z licznymi udogodnieniami, jak np. przynależna komórka lokatorska. Na rodziny posiadające samochód czeka pobliski parking. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Dla wielbicieli nowoczesnych technologii przegotowano światłowód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją ciekawą lokalizacją w otoczeniu najpotrzebniejszych punktów usługowych, gabinetów lekarskich, supermarketów i sklepów. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno pobliskie place zabaw, tereny spacerowe, a także przedszkola i szkoły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym we współczesnym stylu wnętrzem, gdzie mieszczą się: loggia + łazienka z wc + przedpokój + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny oraz tzw. „trójkąt” (sypialnia / garderoba). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-945)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl