slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 58 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 600 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem jest kompletnie nowy i gustownie zaaranżowany. Właściciel dopuszcza możliwość dodatkowego doposażenia zgodnie z przyszłymi potrzebami nowego najmującego. W jego wnętrzu znajdziemy:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– 2 pokoje;
– łazienkę.
Do oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu przynależy również komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno podziemne miejsce postojowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 600 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14034)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl