slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Żagań (okolice)

Apartament na sprzedaż Żagań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 203 000 zł i powierzchnia 45,2 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 491 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim słonecznym wnętrzem, komfortem, prestiżem oraz dużym balkonem typu loggia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przepięknie odremontowany. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalacje, położono gładzie, podwieszono sufity, na podłogach położono panele i płytki, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + balkon + pokój + kuchnia + przedpokój + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu zieleni, blisko rozwijającej się strefy gospodarczej. Znajdziemy tu również sklepy, szkołę, kościół, punkty usługowe, nowe zakłady pracy etc. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5962)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl