stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Zgorzelec

Apartament na sprzedaż Zgorzelec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Zgorzelcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 593 000 zł (4 176 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 142 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany na 2 poziomach z przepięknym ogrodem i funkcjonalnym garażem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0:
– wiatrołap
– przedpokój
– pokój
– pralnia
– kotłownia
– gabinet
– komórka na sprzęt rowerowy
– taras
– komórki na sprzęt ogrodowy
POZIOM 1:
– 3 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Wokół dużo zieleni i prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Miłe, spokojne i pomocne sąsiedztwo. Klientom gwarantujemy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną nieruchomości, a także pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-550)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl