slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicy Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 625 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 270 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + sypialnia + pokój + przedpokój + łazienka z wc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera częściowe umeblowanie + wyposażenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom, które chcą mieszkać w komfortowych warunkach, w spokojnej okolicy z szerokim dostępem do pełnej infrastruktury (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone, obiekty sportowe, supermarkety, place zabaw). Rodziny zmotoryzowane mają do dyspozycji ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-373)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl