slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 331 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 382 260 zł i przemyślanym rozkładem. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca komfortowym, eleganckim, prestiżowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem jako zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych. Znajdziemy tu między innymi: centrum medytacji, boisko do koszykówki, kort tenisowy, sztuczny wodospad, bar na plaży, miejsce na grilla, restaurację, supermarket, baseny, ogrody itp. Okolica uchodzi za niezwykle prestiżową, co znajduje odzwierciedlenie w licznej obecności zagranicznych inwestorów. W odległości spaceru znajduje się plaża. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-519)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl