slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1900. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 101,69 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,24 mln zł (12 194 zł/m2) oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + pokój + 2 sypialnie + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia. Warto podkreślić, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Właścicieli aut ucieszą z pewnością ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją w pobliżu licznych sklepów, restauracji i galerii handlowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać w dobrze skomunikowanej, bezpiecznej i cichej okolicy. Lokalizacja uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych na lokalnym rynku nieruchomości.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1211)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl