ciekawa aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 57 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z wliczoną w cenę opłatą za wynajem miejsca postojowego. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Przyszli najemcy będą mogli również korzystać z pomieszczenia rowerowni/wózkowni. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na zamkniętym i ogrodzonym terenie, co podnosi prestiż i standard życia. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, klub fitness, targowisko miejskie itp.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim przestronnym, eleganckim i komfortowo urządzonym wnętrzem: korytarz + łazienka + jadalnia + kuchnia + sypialnia + balkon + salon. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12795)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl