slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na 1 piętrze 2-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórny. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 37 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do majętnych singli lub zamożnych par. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie dla osób niepalących i nieposiadających zwierząt. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może atrakcyjną i poszukiwaną na rynku lokalizacją. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje przepięknie umeblowanym i odremontowanym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– jadalnia;
– łazienka;
– korytarz.
Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe przed budynkiem.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (1 miesięczna) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14380)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl