oryginalne oświetlenie w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

Apartament na wynajem Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 100 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 45,7 mkw. a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie urządzony, komfortowy, elegancki i prestiżowy. Dużym atutem jest także korzystna lokalizacja w pobliżu strefy ekonomicznej oraz autostrady A4. Nieopodal liczne sklepy, ośrodek zdrowia, tereny zielone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + kuchnia + sypialnia + balkon + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 100 zł. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca postojowe przy budynku.

Zapraszam na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12818)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl