zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Częstochowa

Apartament na wynajem Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajęcia w Częstochowie (śląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 50 m2 i korzystną wystawą okien na zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach wynajmu długoterminowego.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Zawdzięcza to między innymi antywłamaniowym drzwiom, wideofonowi, zewnętrznym roletom oraz rozprowadzonej klimatyzacji. Zaprezentowane wizualizacje mogę się nieznacznie różnić od faktycznego wystroju. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy praktyczna piwnica i miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących, odremontowanych pomieszczeń i pokoi: przedpokój, łazienka, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny. Wszystkie zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, ale przy zacisznej, ślepej ulicy. Dzięki temu we wnętrzu mamy spokój i ciszę. Ostateczna cena oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia z właścicielem.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8679)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl