slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdynia (okolice)

Apartament na wynajem Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78,8 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament na wynajem znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może kompletnie wyposażonym wnętrzem z wygodnym rozkładem na 2 poziomach:
POZIOM 1: salon + aneks kuchenny + 2 garderoby + balkon;
POZIOM 2: 3 pokoje + sypialnia + pokój dla dziecka + pokój + łazienka + przedpokój + balkon.
Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Na zmotoryzowanych czeka duży, ogólnodostępny parking.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: sklepów, kościoła, aptek, przedszkola, żłobka i szkoły. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-260)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl