slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gorzów Wielkopolski

Apartament na wynajem Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,6 tys. zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 50,88 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,6 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tak zwanego najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Entuzjaści nowoczesnych technologii mają możliwość podłączenia się pod światłowód. Ekskluzywny apartament do wynajmu pachnący jeszcze nowością i zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Warto nadmienić, że oferowany na wynajem luksusowy apartament dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Funkcjonalny rozkład przepięknie umeblowanych oraz wyposażonych pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3382)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl