slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2015 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,2 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 77 m2 i korzystną wystawą okien na północ – południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4,4 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją przy samym Parku Solankowym. W zasięgu wzroku mieszczą się obiekty sportowe, galeria handlowa i wiele sklepów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada wideodomofon. Olbrzymim udogodnieniem dla wszystkich pozostaje komórka lokatorska oraz przynależne miejsce w garażowej hali. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pralnia + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój + balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca przestronnym, komfortowym i słonecznym wnętrzem. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4423)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl