slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 590 tys. zł (4 056 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 116,7 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem z wytwornie zaaranżowanymi pomieszczeniami:
– przedpokój
– 2 łazienki
– salon
– 2 aneksy kuchenne
– jadalnia
– 4 pokoje.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także olbrzymim potencjałem i niskimi kosztami utrzymania. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależną:
– bajkowy ogród
– garaż
– pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest bezczynszowy. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-466)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl