po lewej salon, po prawej hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 116,7 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 856 zł/m2. Kamienica o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 450 tys. zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + 2 aneksy kuchenne + 2 łazienki + jadalnia + przedpokój + 4 pokoje. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem i niskimi kosztami utrzymania. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależny: bajkowy ogród, garaż oraz pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest bezczynszowy. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także oryginalne wnętrze zaaranżowane w oparciu o wiele interesujących rozwiązań architektonicznych. Dominują tu przyjemne dla oka kolory. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-466)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl