slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 000 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 35 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na II piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przepięknie odremontowany z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół, kiedy to między innymi wymieniona została cała instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza w dodatkowe meble dostosowane do potrzeb najemcy (np. łózko, biurko). Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (u notariusza). Ekskluzywny apartament do wynajęcia dla niepalących osób bez zwierząt. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne miejsca postojowe przed blokiem.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca atrakcyjną lokalizacją. Nieopodal znajdziemy centrum medyczne, obiekty kultu religijnego, markety i sklepy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4437)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl