slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 1 pokoju (kawalerka, studio) w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 563 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 31,6 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 239 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem. Elitarna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie bezpiecznego i zamkniętego osiedla. Nieopodal znajdziemy markety i różne sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienki z wc
– przedpokoju.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu w budynku monitoringowi. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe. Istnieje również możliwość wykupienia własnego miejsca postojowego na terenie zamkniętym w cenie 130 zł/m-c. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4449)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl