slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Kalisz

Apartament na wynajem Kalisz

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 900 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 54,3 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim starannie zaaranżowanym, wysmakowanym i eleganckim wnętrzem z imponującym widokiem na panoramę miasta. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– balkon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.
W pełni umeblowane i wyposażone wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przeszło generalny remont.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale również komfortu (rekuperacja + klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum. Okolica uchodzi za spokojną, bezpieczną, cichą i estetyczną. W pobliżu restauracje, szkoły, punkty handlowo-usługowe etc. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1440)

e-mail: w.garncarek@wgn.pl