nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 5 tys. zł/m-c (netto). Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje pięć pokoi o łącznej powierzchni 200 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2017 roku. Ekspozycja okien w kierunku południe. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 tys. zł netto.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z dwoma funkcjonalnymi pomieszczeniami gospodarczymi oraz dwoma stanowiskami w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. solidne, stalowe drzwi. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewni też przyszłym najemcom europejski poziom komfortu za sprawą zarówno rozprowadzonej sieci ogrzewania podłogowego oraz klimatyzacji. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: łazienka + garderoba + główna sypialnia + jadalnia + balkon + taras + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN: 2 pokoje + korytarz + łazienka.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w elitarnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta. Okolica uznawana jest za spokojną, cichą i bezpieczną. Wokół rozległe tereny zielone. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. placów zabaw, lokali usługowych, sklepów, restauracji, basenu, szkół, cukierni etc. Na koniec wart dodać, że oferowany na wynajem luksusowy apartament zaaranżowany jest w stylu loftu i doskonale nadaje się dla rodziny z dwójką dzieci. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajmu, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3811)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl