slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3 000 zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 72 m2 i korzystną wystawą okien na północny zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na II piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 4 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (taksa notarialna). Ekskluzywny apartament na wynajem przepięknie i estetycznie wyposażony oraz umeblowany: salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój. Na zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może ciekawą lokalizacją w spokojnej okolicy blisko parku, kina, urzędów, sklepów, marketów etc. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4086)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl