slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na wynajem Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3,2 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może już od pierwszej prezentacji stylowym wnętrzem zaaranżowanym w modnym designie loftu. znajdziemy tu: oranżerię + przedpokój + łazienkę z wc + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + zamknięty charakter osiedla) oraz wygody. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać w luksusie i komfortowych warunkach na europejskim poziomie.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się elitarną lokalizacją w nobilitującej inwestycji, w centrum. Na wyciągnięcie ręki mamy liczne sklepy, restauracje, zabytkowy pałac oraz lubiany przez mieszkańców park. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-336)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl