slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 569 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 28,73 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 19 805 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim potencjałem, przez co stanowi łakomy kąsek dla zamożnych inwestorów (FV VAT, koszty, odliczenie VAT, amortyzacja, opcja sprzedaży wewnątrz wspólnotowej – FV VAT 0%). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany z dbałością o każdy szczegół: przedpokój + łazienka + pokój dzienny/sypialnia + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwycić może również fenomenalną lokalizacją w sercu miasta, wśród bogatej infrastruktury: punktów usługowych, restauracji, sklepów itp. Lokalizacja gwarantuje bezproblemowy dojazd zarówno do autostrady A1, jak i pozostałych części Trójmiasta.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1127)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl