slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem (okolice)

Apartament na wynajem (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,8 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 70 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 tys. złotych.

Luksusowy apartament do wynajęcia przez co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z umeblowaniem. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa swoim designerskim wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: hol + łazienka + kuchnia + salon + sypialnia + pokój dzienny. Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych pomieszczeń piwnicznych, pralnio-suszarni i tym podobne. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: szkoła, świetlica, kościół, plac zabaw, restauracje, ścieżki rowerowe, sklepy. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14220)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl