slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 50 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół przepiękne tereny zielone, cisza i spokój. Nieopodal przedszkole, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone, sklepy, galeria handlowa, punkty usługowe. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca komfortowym, nowoczesnym i eleganckim wnętrzem: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany zamożnym klientom ceniący, najwyższy komfort, europejski poziom życia, a także spokój i bezpieczeństwo. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza zgodnie z konkretnymi potrzebami przyszłych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14225)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl