slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,8 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 38 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym osobom chcącym mieszkać na europejskim poziomie w ciekawej lokalizacji oraz otoczeniu przepięknych terenów zielonych wraz z niezbędną do codziennego życia infrastrukturą miejską (punkty usługowe, placówki oświatowe, piekarnie, sklepy). Majętnych najemców posiadających samochód zainteresuje przynależne miejsce parkingowe pod budynkiem. Luksusowy apartament do wynajmu położony jest w nowo wybudowanym budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie prowizyjne pośrednika w wysokości: 1 500 zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje również wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring). Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa swoim przestronnym, słonecznym tarasem i wyposażonym wnętrzem: taras + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + salon + sypialnia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-23818)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl