slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benahavís (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 174 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 31 471 zł/m2, co daje 5 475 953 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z pięciu pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Widać tu rękę profesjonalnego zespołu projektowego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w najnowsze technologie XXI wieku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją na wzniesieniu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na doliną golfową, Morze Śródziemne, Gibraltar oraz wybrzeża Afryki.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii oraz pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-9)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl