przestronny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35 m2 w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 770 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w centrum oraz zapierającymi dech w piersiach widokami z tarasu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia jest bezczynszowy. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno opcja wynajmu miejsca parkingowego w garażu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia są wyposażone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11702)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl