nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2017 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 37 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie nowy i w pełni umeblowany: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + balkon + przedpokój. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zabezpieczone wejście domofonem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki sklepy, markety, urzędy, aquapark, kino, park etc. Do Rynku można dojść w 10 minut. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wynajęcia miejsca parkingowego (dodatkowo płatne).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3737)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl