slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajęcia nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2008, a także imponująca cena 1,9 tys. zł/m-c zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w ciekawym budynku o jednej kondygnacji i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na wynajem położony jest na parterze i liczy 36,35 metra kwadratowego powierzchni. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje już od przekroczenia progu swoją wytwornością, prestiżem oraz wygodą. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na terenie kameralnego i ogrodzonego osiedla. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– łazienka
– aneks kuchenny
– salon/sypialnia
– kuchnia
– przedpokój.
W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-694)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl