slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament to studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w budynku z 2008 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 550 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w jednokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 36,35 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + salon/sypialnia + kuchnia. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się na terenie kameralnego, ogrodzonego, monitorowanego i zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa swoim eleganckim i komfortowym wyposażeniem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-694)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl