slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Karavas)

Apartament na sprzedaż Cypr (Karavas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Karavas (Cypr). Kawalerka/studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnimi nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 850 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego ukończony zostanie w 2023 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 327 600 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca komfortowym wnętrzem i modną aranżacją pokoi i pomieszczeń: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii, a wśród kich:
– infrastruktura wideodomofonowa;
– centralna infrastruktura internetowa;
– centralna infrastruktura satelitarna;
– elektryczny podgrzewacz wody.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają liczne kamery w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także ciekawą lokalizacją w malowniczej okolicy (parki narodowe). Znajdziemy tu również niezbędne do codziennego życia sklepy, szpitale, wyższe uczelnie, parkingi etc. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno baseny. To jeden z najgorętszych adresów na całym Cyprze. Blisko na plażę. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-573)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl