widok od strony jadalni na wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem Dwa pokoje. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1,8 tys. złotych miesięcznie. Wygodny metraż 57 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w pobliżu licznych sklepów. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią ogromną ilość miejsc parkingowych bez strefy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD:
– sypialnia
– pokój dzienny
– łazienka
– aneks kuchenny
– przedpokój.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11444)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl